Poradnia „Jestem” ogłasza nabór do dwuletniej grupy terapeutycznej dla dorosłych.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś:

– lepiej poznać siebie oraz zrozumieć swoje zachowania, myśli, emocje oraz jak to się przekłada na twoje funkcjonowanie z innymi;

– polepszyć swoje funkcjonowanie, kontakty z innymi ludźmi;

– zrozumieć swoje obawy, lęki, przewlekle obniżony nastrój;

– zrozumieć objawy z którymi się zmagasz (dolegliwości zdrowotne tj. częste bóle głowy, serca, żołądka, bezsenność), które najprawdopodobniej mają podłoże psychiczne;

Grupa może stać się miejscem poznawania siebie i związków z innymi. Daje możliwość pogłębiania i poszerzania samoświadomości, co może być bodźcem do zmian i własnego rozwoju. Uczestnictwo w terapii grupowej sprzyja rozwojowi samoświadomości na temat wzorców budowania relacji z  innymi ludźmi, dzięki temu w grupie można zobaczyć jakie trudności uniemożliwiają nam satysfakcjonujące więzi we wszystkich obszarach życia.
Sesje grupowe będą odbywały się raz w tygodniu i trwały półtorej godziny. Grupa może liczyć maksymalnie 8 osób. Rozpoczęcie terapii grupowej zawsze poprzedzone jest kilkoma konsultacjami indywidualnymi.
Czas trwania grupy: 2 lata, szacowany czas rozpoczęcia: listopad-grudzień 2017 (może ulegać przesunięciu)

Prowadząca: Maria Dobraczyńska – psycholog, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną i grupową osób dorosłych, młodzieży. Pracuje w nurcie psychoanalitycznym. W trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Udział w grupie jest płatny. Koszt spotkania: 70 pln

Kontakt/ zapisy/ informacje:
Maria Dobraczyńska
e-mail: m.dobraczynska@gmail.com
tel. 791 925 621
Spotkania grupy będą się odbywały w Poradni „Jestem”- ul. Czerniakowska 159