Danuta Wieczorkiewicz
Psycholog, absolwentka 4-letniego kursu psychoterapii indywidualnej i grupowej przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego a także studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat pracuje z osobami borykającymi się z zaburzeniami łaknienia. Prezes i założyciel Fundacji Zobacz… JESTEM.
Renata Chronowska
Z wykształcenia pielęgniarka, psycholog kliniczny dziecka, absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego w Warszawie. Ukończyła szkolenie podyplomowe “Psychoterapia dzieci, młodzieży i rodzin – podejście systemowe”, uzyskując kwalifikacje do prowadzenie terapii indywidualnej dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin. Stale zwiększa swoje kwalifikacje, odbywając staże i biorąc udział w szkoleniach.
Od wielu lat związana z Rodzinnym Domem Dziecka, doświadczenie w interwencji kryzysowej zdobywała pracując w telefonach wsparcia około straty.
Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanego superwizora
Agata Przesmycka
Psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalizacja z psychologii klinicznej: psychoterapia zaburzeń psychicznych).
Jest w trakcie procesu certyfikacji w zakresie Psychoterapii Pozytywnej (WAPP, Wiesbaden, Niemcy).
Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanego superwizora TPP. Doświadczanie pracy z pacjentami zdobywała m.in. w: w pracowni psychoterapii, na oddziale psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Przemysław Stańczyk
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Doskonalę swój warsztat w szkole psychoterapii systemowo-psychodynamicznej w podejściu zintegrowanym. Kurs jest prowadzony przez Krakowską Fundację KONTEKST Na Rzecz Psychoterapii i Terapii Rodzin pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. Barbary Józefik.
Dużą część pracy terapeutycznej poświęcam na pracę z parami i rodzinami. Doświadczenie w tym zakresie zdobyłem pracując między innymi w warszawskich domach dziecka, gdzie zajmowałem się analizowaniem struktury i problemów rodzinnych oraz stałym wsparciem psychologicznym dzieci i młodzieży. Obecnie prace w tym zakresie kontynuuję w ośrodku ukierunkowanym na wieloaspektowe wspieranie rodzin. W pracy terapeutycznej zajmuję się problemami osób przy jednoczesnym uwzględnianiu wpływu relacji jakie tworzą z innymi. W relacji terapeutycznej szczególnie ważne są dla mnie poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. W terapii par i rodzin szanuję potrzeby wszystkich jej członków i zachowuje bezstronność.
Jestem certyfikowanym trenerem TUS I i II stopnia (Trening Umiejętności Społecznych).W pracy z dziećmi uwzględniam potrzeby systemu rodzinnego.
Magdalena Zych
Absolwentka psychologii z tytułem magistra na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła szereg kursów z tematyki interwencji kryzysowej oraz zachowań samobójczych i samookaleczeń prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Suicydologiczne oraz Dolnośląskie Centrum Psychoterapii.
Posiada certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych. Ukończyła półroczne Studium Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Absolwentka kierunku tłumaczenie specjalistyczne (języki: angielski i niemiecki) z tytułem magistra na Uniwersytecie Warszawskim.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi spotkania również w języku angielskim.
Alicja Kucharska-Marczyk
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego (poznawczo-behawioralnej) Crescentia. Tytuł magistra psychologii ze specjalnością kliniczną zdobyła na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała m.in. na oddziale psychiatrycznym w szpitalu na Nowowiejskiej w Warszawie, w poradniach psychologicznych, ośrodkach środowiskowej opieki psychologicznej i psychiatrycznej oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanego superwizora
Tomasz Nasewicz
Farmaceuta ukończył kierunek Farmacja Apteczna na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Białymstoku w 1998 r. W ramach ciągłego dokształcania zawodowego uczestniczą w wielu kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych o bardzo różnorodnej tematyce w większości zakończonych egzaminem. Przykładowe szkolenia: „Opieka farmaceutyczna: problemy lekowe – rodzaje, przyczyny, rozpoznawanie”, „Interakcje lekowe w pediatrii z punktu widzenia farmaceuty – czy zawsze oczywiste?”, „Narkotyki i problem narkomanii w Polsce”, „Suplementy diety”, „Farmakoterapia w pediatrii”, „Uzależnienie od alkoholu – choroba alkoholowa – zapobieganie, leczenie, skutki”, „Środki dopingujące dostępne w aptekach oraz skutki ich zażywania”, „Nutraceutyki, suplementy, witaminy”, „Współczesne metody leczenia otyłości”.