Mirella Panek

Wykształcenie i doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas prowadzenia terapii indywidualnych i grup wsparcia na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym w Tarnowie, Ośrodku Pomocy Rodzinie w Lublinie, placówkach wsparcia i opieki całkowitej dla młodzieży, gdzie prowadziłam grupy socjoterapeutyczne i autorskie programy psychoprofilaktyczne.

Posiadam doświadczenie współpracy z Fundacjami i Stowarzyszeniami w ramach realizowania warsztatów psychospołecznych wykorzystujących metodę dramy stosowanej.

Głównym obszarem mojej pracy jest terapia osób dorosłych i młodzieży w ujęciu psychodynamicznym. Jest ono reprezentowane przez środowisko Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, które przez okres IV letniej nauki uformowało mnie jako psychoterapeutę. Ujęcie psychodynamiczne w którym pracuję stwarza możliwość pomocy gwarantującej skuteczne, utrzymujące się trwale w życiu zmiany osobom posiadającym zróżnicowaną diagnozę i symptomatologię. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.